A 22 éve áprilisban mindig megtartott Projektmenedzsment Fórum hagyományát tavaly a COVID19 járvány ugyan megtörte, idén tekintettel a még fennálló kockázatokra online kerül megszervezésre az esemény.

A szokásos tematikai szélességet adó egész napos távkonferencia a tapasztalatok szerint nem hatékony, ezért a Fórum két délután kerül lebonyolításra. A témák ezért az előadások helyett több kerekasztalban kerülnek majd feldolgozásra.
A 23. Fórum során a két év alatt összegyűlt tapasztalatok kerülnek terítékre. A tavaly központi témaként kitűzött projektmenedzsment a szervezetben témakör lesz most a porondon, vagyis hogyan befolyásolja a projektmenedzsmentet a gazdasági-üzleti-szervezeti környezet, ahol a projekteket sikerre kell vinni.
További téma lesz még természetesen a járvány okozta változások is: az általánossá vált otthoni munka, a nem egy helyen dolgozó, projektcsapatok összefogása, ellenőrzése, a szponzorral, más vezetőkkel való kapcsolat, beszámolás, eszkaláció kapcsán milyen új eszközök, módszerek kerültek elő, s mennyiben mennyiségi és mennyiben minőségi ez az újdonság.
Miért érdemes részt venni?
- A hagyományoknak megfelelően idén is bemutatkoznak az Év projektmenedzsere díjat nyert kollégák (2019
és 2020 győztesei), tapasztalataikkal rámutatva sikereikre. - A kerekasztal beszélgetések lehetőséget adnak az ötletek cseréjére, a szakmai beszélgetésekre
- A kiemelt előadást tartó, elismert szakmai tekintélyű előadók:
- Csepeli György szociálpszichológus, az ELTE és a Miskolci Egyetem professor emeritusa
- Gyulay Tibor gépészszakmérnök, mérnök-közgazdász
- Károlyi László a Legrand Magyarország vezérigazgatója, A Magyar-Francia Kereskedelmi és Iparkamara elnöke, az Év projektmenedzsere díj 2007-es és 2008-as díjazottja
- Marhefka István szervezetfejlesztő, scrum master, szoftverarchitect, a Be-novative startup társalapítója
- Marosán György fizikus, a filozófia kandidátusa, a Budapesti Gazdasági Egyetem tanára
- Szvetelszky Zsuzsa szociálpszichológus, hálózatkutató, vállalati kommunikációs szakértő, tanácsadó, egyetemi oktató
A Fórumon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Ha szeretnél részt venni, regisztrálj a hte alapítvány weboldalán március 31-ig.
További részletekért látogass el az esemény weboldalára!