Az IVSZ – Szövetség a Digitális Gazdaságért az egyik legnagyobb és legprofibb hazai szakmai szövetség. Azon dolgozunk, hogy Magyarország a digitális transzformáció győztesei közé tartozzon.

Ambíciózus, határozott, önálló döntéshozatalra képes programmenedzsert keresünk, aki szívesen dolgozna izgalmas digitális oktatási projektjeinken.

Programmenedzsert keres az IVSZ oktatási csapata

Feladatok

  • Rendezvényszervező ügynökséggel történő együttműködés a hozzá tartozó rendezvények, szakmai programok koncepciójának  előkészítésében, rendezvények koordinációjában, lebonyolításában
  • rendezvényekről/programokról szóló közösségi megjelenések koordinálása
  • nyomtatványok, kommunikációs anyagok, szerkesztésében való aktív részvétel
  • hírek, social media posztok, összefoglaló anyagok készítése, illetve készíttetése a rendezvényszervező ügynökséggel
  • prezentációk készítése, heti státusz riportok készítése
  • Szükséges szerződések előkészítésében való részvétel, tárgyalások előkészítése
  • Részvétel a rendezvényeken, ügynökség munkájának ellenőrzése
  • Együttműködés az adminisztrációs munkatárssal a teljesítések ellenőrzésében, teljesítések igazolásának előkészítésében, azok továbbítása projektvezetés részére

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • ne riadj meg a hétvégi munkavégzéstől sem!
  • Szakirányú főiskolai végzettség (marketing, kommunikáció, rendezvény, média)

Előnyt jelent

  • Social médiában, keresőmarketingben szerzett tapasztalat előny
  • rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • ha szövegírói gyakorlattal és/vagy kiváló fogalmazási készséggel rendelkezel
  • személyiséged nyitott és kreatív, jó a szervezőkészséged és szeretsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel.

A kiválasztott jelölttel 2018. december 31-ig tartó, határozott időre szóló munkaszerződést kötünk.

Ha szeretnél a digitális oktatás területén maradandót alkotni, küldd el Önéletrajzod és motivációs leveled hr@ivsz.hu e-mail címre küldd el 2017. szeptember 8-ig!